Jesteś tutaj: eduranking.pl > Wykaz szkół podstawowych

Wykaz szkół podstawowych

Nazwa Adres Typ
Ad Astra Prywatna Szkoła Podstawowa Marki, PILSUDSKIEGO 93 podstawowa
Akademia Młodego Człowieka Warszawa, Bajana 35 podstawowa
Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 W Sochaczewie Sochaczew, Staszica 86 podstawowa
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 8 Im. Marii Konopnickiej W Białymstoku Białystok, Ks. Abp. Edwarda Kisiela 8 podstawowa
Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Sącz, Jagiellońska 63 podstawowa
Akademicka Szkoła Podstawowa Kielce, Staffa 7 podstawowa
Alternatywna Szkoła Podstawowa Cieszyn, Stawowa 14 podstawowa
Amerykańska Szkoła Podstawowa Z Wykładowym Językiem Angielskim Gdynia, Łowicka 41 podstawowa
Angielsko-Polska Szkoła Podstawowa "Oliver" D. Smithson Sp.j. Warszawa, Chudoby 4 podstawowa
Anglojęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kobylnica, Profesora Poznańskiego 1 podstawowa
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School Bielsko-Biała, Komorowicka 25 podstawowa
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Przy Szkole Europejskiej U. Moryc Sp. J. Łódź, Tuszyńska 31 podstawowa
Azymut Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik Pruszków, Staszica 1 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Montessori Sopot, Chopina 32 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Wrocław, Stalowowolska 24/26 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Nadarzyn, Wiśniowa 26 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Im. Króla Dawida Poznań, Hipolita Cegielskiego 1 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" Zielona Góra, Osiedle Pomorskie 13 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Samuel Warszawa, Boremlowska 6/12 podstawowa
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" Kraków, SENIORÓW LOTNICTWA 5 podstawowa
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa Poznań, Piwna 1 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Solarnia, Raciborska 42 a podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Atut Fundacji Edukacji Miedzynarodowej Wrocław, Zielińskiego 38 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk Szerokie, SZEROKIE 107A podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Im. W. Kopalińskiego Bielsko-Biała, Sobieskiego 10 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr. 1 Warszawa, Wspólna 35 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 5 Dla Mniejszości Niemieckiej Racibórz, Bojanowska 5 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School W Zamościu Zamość, Księcia Józefa Poniatowskiego 4 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Tęcza" W Zgorzelcu Zgorzelec, Boh. II AWP 16 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Tęczowy Ogród Warszawa, Miłobędzka 14 podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa W Wilanowie Kid's Academy Primary School Warszawa, Arbuzowa 33d podstawowa
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Butterfly School Toruń, Dekerta 24 podstawowa
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 Zielona Góra, Francuska 25a podstawowa
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 Bielawa, Osiedle Włókniarzy 10 podstawowa
Elementary International School Of Gdansk/ Międzynarodowa Szkoła Podstawowa W Gdańsku Gdańsk, SUCHA 29 podstawowa
Eureka Szkoła Podstawowa Poznań, Drzymały 4/6 podstawowa
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk Poznań, Kościerzyńska 76/78 podstawowa
Europejska Szkoła Podstawowa Puławy, WRÓBLEWSKIEGO 25 podstawowa
Filia Chrapoń Chrapoń, 11 podstawowa
Filia Drążdżewo Nowe Drążdżewo Nowe, podstawowa
Filia Godków Godków, Godków 33 podstawowa
Filia Granice Słopnice, 731 podstawowa
Filia Jonne Jonne, Jonne 57 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa Im. Janiny Porazińskiej Cyprzanów, Szkolna 1 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Bekieszy Bekiesza, 31 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Cerekwicy Słębowo, Słębowo 1 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Jamnicy Jamnica, podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Nacławiu Rekowo, Nacław 12 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Sanoczku Sanoczek, Sanoczek 208 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Starym Żmigrodzie W Zespole Szkół W Nowym Żmigrodzie Stary Żmigród, Stary Żmigród 72 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Świerszczowie Świerszczów, 13b podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Wysokiej Wysoka, Wysoka 62 podstawowa
Filialna Szkoła Podstawowa W Zapoledniku Grębów, Zapolednik podstawowa
Filia Łubna Łubna, 59 podstawowa
Filia Malachin Malachin, Główna 11 podstawowa
Filia Nr 1 Łódź, Kniaziewicza 1/5 podstawowa
Filia Nr 1 Przy Sp Specjalnej Nr 6 W Sosw Nr 4 Kraków, os.Zielone 28 podstawowa
Filia Nr 1 W Bogumiłowicach Bogumiłowice, 275 podstawowa
Filia Nr 2 Łódź, Piłsudskiego 71 podstawowa
Filia Nr 3 Łódź, Rzgowska 281/289 podstawowa