Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła"


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła"

Adres Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła"

Opawska 81
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła"

324159917
Strona
Regon 27108084200128
Organ prowadzący Raciborskie Towarzystwo Oświatowe "Szkoła"

1. Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła" - opis placówki

Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego "Szkoła" to placówka oświatowa o niepublicznym charakterze, która od wielu lat skutecznie kształci młodzież na terenie Raciborza i okolic. Szkoła jest częścią Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego, które od lat angażuje się w rozwój edukacji na terenie miasta. Placówka oferuje edukację na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącego. Szkoła szczyci się wysokim poziomem nauczania, a jej uczniowie regularnie zdobywają wysokie miejsca w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych. Szkoła stawia na rozwój indywidualny każdego ucznia, oferując szeroki wachlarz zajęć dodatkowych oraz kół zainteresowań.

2. Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła" - dokładny adres

Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego "Szkoła" znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to: Opawska 81, 47-400 Racibórz. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Raciborza, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła" - dane kontaktowe

Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, procesu rekrutacji czy oferty edukacyjnej można kierować pod numer telefonu: 324159917. Szkoła jest również dostępna pod tym samym numerem faksu. Dodatkowo, placówka posiada stronę internetową www.rtoszkola.eu, na której można znaleźć najświeższe informacje o życiu szkoły, jej osiągnięciach oraz aktualnościach.

4. Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego " Szkoła" - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego "Szkoła" jest placówką niepubliczną, co oznacza, że nie jest finansowana bezpośrednio z budżetu państwa, ale z funduszy Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego "Szkoła". Numer identyfikacyjny placówki to 27108084200128. Szkoła jest otwarta na współpracę z rodzicami, lokalną społecznością oraz innymi instytucjami oświatowymi. Wszystko to sprawia, że Zespół Szkół Społecznych Raciborskiego Towarzystwa Oświatowego "Szkoła" to miejsce, które warto wybrać dla swojego dziecka.

Mapa