Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Adres Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Kasprowicza 11
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

324154452
Strona
Regon 27613102400000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - opis placówki

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 to placówka oświatowa, która cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Wśród nich znajdują się kółka zainteresowań, zajęcia sportowe, a także różnego rodzaju warsztaty i kursy. Szkoła stawia na rozwój indywidualny każdego ucznia, dbając jednocześnie o to, aby atmosfera w placówce była przyjazna i sprzyjała nauce. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 składa się z kilku budynków, w których znajdują się nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, a także sale do zajęć praktycznych. Na terenie szkoły znajduje się również biblioteka z bogatym zasobem książek i materiałów dydaktycznych, a także sala gimnastyczna i boisko sportowe.

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - dokładny adres

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to: ul. Kasprowicza 11, 47-400 Racibórz. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i pracownikom. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a także liczne sklepy i punkty usługowe.

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się ze szkołą telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do sekretariatu to 324154452, a do administracji - 32414032

4. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji, w tym aktualny plan lekcji, informacje o nauczycielach i ofercie edukacyjnej. Adres strony to: www.lo1.raciborz.com.pl.

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - dodatkowe informacje Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 jest placówką publiczną, podlegającą Powiatowi Ziemskiemu. Numer identyfikacyjny szkoły to 27613102400000. Szkoła oferuje edukację na poziomie gimnazjum i liceum ogólnokształcącego. W placówce realizowane są programy nauczania zgodne z obowiązującą podstawą programową, a także szereg dodatkowych projektów edukacyjnych. Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Mapa