Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 W Raciborzu


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 W Raciborzu

Adres Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 W Raciborzu

Kard. S. Wyszyńskiego 3
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 W Raciborzu

324155657
Strona
Regon 27826169900000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu - opis placówki

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu to placówka oświatowa, która od lat cieszy się niesłabnącym prestiżem i uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest miejscem, gdzie młodzież ma możliwość zdobywania wiedzy na najwyższym poziomie, rozwijania swoich pasji i talentów, a także kształtowania postaw obywatelskich. Placówka oferuje edukację na poziomie gimnazjum i liceum ogólnokształcącego. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, sale komputerowe, bibliotekę z czytelnią, a także salę gimnastyczną. W szkole działa wiele kół zainteresowań, sekcji sportowych i artystycznych, które umożliwiają uczniom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności.

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu - dokładny adres

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu znajduje się pod adresem Kard. S. Wyszyńskiego 3, 47-400 Racibórz, w województwie śląskim. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom z Raciborza, jak i z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu - dane kontaktowe

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące funkcjonowania Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu można kierować pod numer telefonu 324155657. Szkoła jest również dostępna pod tym samym numerem faksu. Dodatkowo, placówka posiada stronę internetową zso2rac.info, na której można znaleźć najważniejsze informacje o szkole, jej ofercie edukacyjnej, a także aktualności i wydarzenia.

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Raciborzu jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 27826169900000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy statusu materialnego. Placówka stawia na rozwój i edukację na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne sukcesy jej uczniów w olimpiadach przedmiotowych, konkursach artystycznych i sportowych. Szkoła jest również aktywna na polu działalności charytatywnej i społecznej, angażując się w różnego rodzaju akcje i projekty.

Mapa

inne