Zespół Szkół Budowlanych I Rzemiosł Różnych W Raciborzu


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Budowlanych I Rzemiosł Różnych W Raciborzu

Adres Zespół Szkół Budowlanych I Rzemiosł Różnych W Raciborzu

WILEŃSKA 6
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Budowlanych I Rzemiosł Różnych W Raciborzu

324154654
Strona
Regon 00069540400000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH I RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W RACIBORZU - opis placówki

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu to renomowana placówka edukacyjna, która od lat kształci młodzież w różnych dziedzinach rzemiosła i budownictwa. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a jej absolwenci cieszą się dużym uznaniem na rynku pracy. Placówka oferuje szeroki wachlarz kierunków kształcenia, w tym technik budownictwa, technik architektury krajobrazu, technik geodeta, technik mechanik, technik elektryk, technik mechatronik, technik stolarz, technik cieśla, technik instalacji i systemów budowlanych. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone pracownie, laboratoria i sale lekcyjne.

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH I RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W RACIBORZU - dokładny adres

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu znajduje się pod adresem Wileńska 6, 47-400 Racibórz, w województwie śląskim. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej i zielonej części miasta, co sprzyja skupieniu i nauce.

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH I RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W RACIBORZU - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerami: 324154654 lub 324152860. Szkoła posiada również stronę internetową www.zsbirr.internetdsl.pl, na której można znaleźć szczegółowe informacje o kierunkach kształcenia, kadrze nauczycielskiej, a także aktualności i wydarzenia z życia szkoły.

4. ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH I RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W RACIBORZU - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu jest placówką publiczną, podlegającą pod Powiat Ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 00069540400000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych do nauki, niezależnie od miejsca zamieszkania. Placówka cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i rodziców, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Szkoła jest znana z indywidualnego podejścia do ucznia, a nauczyciele dołożą wszelkich starań, aby pomóc młodzieży w osiągnięciu sukcesów edukacyjnych i zawodowych.

Mapa