Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Im.janusza Kusocińskiego


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Im.janusza Kusocińskiego

Patron Janusz Kusociński

Adres Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Im.janusza Kusocińskiego

Kozielska 19
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Im.janusza Kusocińskiego

324154459
Strona
Regon 00083620100000
Organ prowadzący Samorząd województwa

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego - opis placówki

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego to placówka oświatowa, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Szkoła nosi imię wybitnego polskiego lekkoatlety, olimpijczyka, mistrza świata i Europy, Janusza Kusocińskiego, co podkreśla jej sportowy charakter. Placówka kładzie nacisk na rozwijanie zdolności sportowych uczniów, jednocześnie nie zapominając o ich edukacji ogólnokształcącej. W szkole funkcjonują klasy o profilu sportowym, w których uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Szkoła posiada nowoczesną infrastrukturę sportową, w tym salę gimnastyczną, boisko do piłki nożnej, bieżnię lekkoatletyczną oraz basen. Wszystko to sprawia, że uczniowie mają doskonałe warunki do rozwijania swoich pasji sportowych.

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego - dokładny adres

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to: ulica Kozielska 19, 47-400 Racibórz. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy, co sprzyja koncentracji i nauce.

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem: 324154459. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji o jej działalności: www.zsomsraciborz.neostrada.pl.

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego jest placówką publiczną, podlegającą samorządowi województwa. Numer REGON szkoły to 00083620100000. Szkoła oferuje swoim uczniom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, zarówno o charakterze sportowym, jak i edukacyjnym. W placówce działa również szereg kół zainteresowań, które pozwalają uczniom rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Mapa