Zespół Szkół Ekonomicznych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ekonomicznych

Adres Zespół Szkół Ekonomicznych

Gimnazjalna 3
Miejscowość Racibórz
Kod pocztowy 47-400
Gmina miasto Racibórz
Powiat raciborski
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ekonomicznych

324154890
Strona
Regon 00069541000000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ekonomicznych - opis placówki

Zespół Szkół Ekonomicznych to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w Raciborzu i okolicach. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty edukacyjnej. Wśród dostępnych kierunków znajdują się zarówno te związane z ekonomią, jak i z innymi dziedzinami nauki. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, która umożliwia realizację różnorodnych form nauczania. Do dyspozycji uczniów są dobrze wyposażone sale lekcyjne, laboratoria komputerowe, a także biblioteka z bogatym zasobem książek. Szkoła dba również o rozwój sportowy swoich uczniów, oferując dostęp do sali gimnastycznej i boiska. Zespół Szkół Ekonomicznych to nie tylko miejsce nauki, ale również rozwijania pasji i zainteresowań. Uczniowie mogą brać udział w licznych kółkach zainteresowań, konkursach i olimpiadach, a także w projektach międzynarodowych. Szkoła współpracuje z wieloma instytucjami i firmami, co daje uczniom możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania pierwszych kontaktów zawodowych.

2. Zespół Szkół Ekonomicznych - dokładny adres

Zespół Szkół Ekonomicznych znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to: Gimnazjalna 3, 47-400 Racibórz. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a także liczne punkty usługowe i handlowe.

3. Zespół Szkół Ekonomicznych - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Ekonomicznych mogą skontaktować się z placówką telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to: 324154890. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje oraz aktualności. Adres strony to: zse-raciborz.alpha.pl.

4. Zespół Szkół Ekonomicznych - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ekonomicznych jest placówką publiczną, podlegającą Powiatowi Ziemskiemu. Numer identyfikacyjny szkoły to 00069541000000. Szkoła oferuje edukację na poziomie gimnazjum, liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Wszystkie szkoły wchodzące w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych mają za zadanie przygotować młodzież do dalszej edukacji oraz do życia w społeczeństwie, kształtując postawy obywatelskie i patriotyczne.

Mapa