Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu


Najważniejsze informacje - Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu

Adres Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu

Polskiej Organizacji Wojskowej 4
Miejscowość Grójec
Kod pocztowy 05-600
Gmina Grójec
Powiat grójecki
Województwo mazowieckie
Typ Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu

486644698
Strona
Regon 00075665000050
Organ prowadzący Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu znajduje się w miejscowości Grójec pod adresem Polskiej Organizacji Wojskowej 4. Numer tel. do szkoły to 486644698. Faks: 486644698. Szkoła średnia o profilu technicznym ma lokalizację na terenie gminy Grójec, powiat grójecki , województwo mazowieckie. Organem prowadzącym jest związek rzemiosła polskiego. Portal internetowy szkoły średniej o profilu technicznym odwiedzimy pod adresem grojec.edu.pl. Techniczna szkoła ponadgimnazjalna posiada wpis w rejestrze pod numerem 00075665000050. Instytucja rejestracyjna dla Uzupełniające Technikum Mechaniczne Dla Dorosłych Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu to powiat ziemski.

Uczeń technikum ma obowiązkowo do wyboru dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym, które wiążą się ze zdobywanymi kwalifikacjami zawodowymi. Jednym z tych przedmiotów musi być: matematyka, biologia, geografia, fizyka lub chemia. Przedmioty na poziomie podstawowym są wykładane w klasach I i II. Ukończenie czteroletniego technikum daje możliwość uzyskania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu stosownego egzaminu zawodowego, a także zdobycie matury po zdaniu matury.

Powiat grójecki ma zarejestrowane 13 szkoł technicznych, a województwo mazowieckie - 338. Na 1049 uczniów w powiecie przypada 13 innych technicznych szkół ponadgimnazjalnych (80,69 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 179,98 (60832 kursantów na 338 placówek).

Mapa

technikum photo: TulanePR via Flickr