Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Szaflarach


Najważniejsze informacje - Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Szaflarach

Adres Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Szaflarach

Szkolna 6
Miejscowość Szaflary
Kod pocztowy 34-424
Gmina Szaflary
Powiat nowotarski
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Szaflarach

182754726
Strona
Regon 49067533300000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach - opis placówki

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach to jednostka oświatowa zlokalizowana w malowniczej miejscowości Szaflary, w województwie małopolskim. Placówka ta oferuje kompleksową edukację dla uczniów w wieku szkolnym, począwszy od klasy pierwszej szkoły podstawowej, aż do zakończenia nauki w gimnazjum. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach dba nie tylko o rozwój intelektualny swoich uczniów, ale także o ich wszechstronny rozwój osobowościowy. W placówce panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce i rozwojowi. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę, co przekłada się na wysoki poziom nauczania. Dzięki różnorodnym zajęciom dodatkowym i kółkom zainteresowań, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i talentów.

2. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach - dokładny adres

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach mieści się pod adresem Szkolna 6, w miejscowości Szaflary, kod pocztowy 34-424, w powiecie nowotarskim, województwo małopolskie. Budynek szkoły jest łatwo dostępny zarówno dla uczniów mieszkających w Szaflarach, jak i dla tych, którzy dojeżdżają z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach, można dzwonić pod numer telefonu 182754726 lub faksem 182754726. Dodatkowo, informacje o placówce można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej szkoły: szaflary.mtwnet.pl. Tam można dowiedzieć się więcej o aktualnych wydarzeniach, planach lekcji, czy kontaktować się z nauczycielami.

4. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach - dodatkowe informacje

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach jest placówką publiczną, działającą na terenie Gminy Szaflary. Szkoła jest finansowana przez samorząd lokalny i zapewnia uczniom wysoki standard nauczania. Placówka posiada również numer identyfikacyjny REGON: 49067533300000, co potwierdza jej legalność i status instytucji edukacyjnej.

Mapa