Zespół Szkół Nr 4 W Ostrowcu świętokrzyskim


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Nr 4 W Ostrowcu Świętokrzyskim

Adres Zespół Szkół Nr 4 W Ostrowcu Świętokrzyskim

Adama Mickiewicza 1
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Kod pocztowy 27-400
Gmina miasto Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat ostrowiecki
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Nr 4 W Ostrowcu Świętokrzyskim

412667810
Strona
Regon 29238557400000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim - opis placówki

Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W skład Zespołu Szkół Nr 4 wchodzą szkoła podstawowa oraz liceum ogólnokształcące, co umożliwia kontynuację edukacji na jednym terenie. Placówka ta jest miejscem, gdzie każdy uczeń może rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Szkoła oferuje wiele kół zainteresowań, w tym koła naukowe, artystyczne, sportowe, a także zajęcia z języków obcych. Szkoła jest również znana z organizacji licznych wydarzeń kulturalnych, sportowych i naukowych, które integrują społeczność szkolną i lokalną.

2. Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim - dokładny adres

Zespół Szkół Nr 4 znajduje się w centralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego, przy ulicy Adama Mickiewicza 1. Lokalizacja ta gwarantuje łatwy dostęp do szkoły zarówno dla uczniów mieszkających w Ostrowcu, jak i dla tych, którzy dojeżdżają z okolicznych miejscowości. Szkoła jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, a w jej pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

3. Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem 412667810. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu - 412667810. Dodatkowo, na stronie internetowej www.zs4ostrowiec.pl można znaleźć więcej informacji na temat szkoły, jej oferty edukacyjnej, a także aktualności i wydarzeń.

4. Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowiec Świętokrzyskim - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim jest placówką publiczną, która działa pod numerem REGON 29238557400000. Szkoła jest podległa Powiatowi Ziemskiemu, co gwarantuje jej stabilność i ciągłość działania. Placówka ta jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy poziomu umiejętności. Szkoła stawia na rozwój indywidualny każdego ucznia, a także na budowanie silnej, zintegrowanej społeczności szkolnej.

Mapa