Zespół Szkół Nr 1 Im. Mikołaja Kopernika


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Nr 1 Im. Mikołaja Kopernika

Patron Mikołaj Kopernik

Adres Zespół Szkół Nr 1 Im. Mikołaja Kopernika

Osiedle Słoneczne 33
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Kod pocztowy 27-400
Gmina miasto Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat ostrowiecki
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Nr 1 Im. Mikołaja Kopernika

412630860
Strona
Regon 29238931300000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika - opis placówki

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika to placówka oświatowa, która cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce tej kształci się młodzież na różnych poziomach edukacji, począwszy od szkoły podstawowej, a skończywszy na liceum ogólnokształcącym. Szkoła nosi imię Mikołaja Kopernika, co jest wyrazem szacunku dla tego wielkiego polskiego astronoma i matematyka. W placówce tej szczególny nacisk kładziony jest na naukę przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, fizyka czy astronomia.

2. Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika - dokładny adres

Placówka znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, na Osiedlu Słonecznym 3

3. Jest to jedna z największych i najbardziej nowoczesnych szkół w tym mieście. Budynek szkoły jest przestronny i dobrze wyposażony, a na terenie placówki znajduje się także duża hala sportowa oraz boisko do gier zespołowych.

3. Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika - dane kontaktowe Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 412630860. Możesz także wysłać do nas wiadomość e-mail na adres podany na naszej stronie internetowej www.zs1.net. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

4. Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika jest placówką publiczną, która działa pod numerem REGON 29238931300000. Szkoła ta jest podległa Powiatowi Ziemskiemu. W naszej placówce kształci się kilkaset uczniów, a nauczanie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Szkoła ta jest znana nie tylko z wysokiego poziomu nauczania, ale także z licznych sukcesów swoich uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. W placówce tej działa wiele kół zainteresowań, a także drużyny sportowe, które regularnie zdobywają medale w różnych dyscyplinach. Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika to miejsce, gdzie każdy uczeń może rozwijać swoje pasje i talenty, a także zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie.

Mapa