Zespół Szkół I Placówek Publicznych Nr 3


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół I Placówek Publicznych Nr 3

Adres Zespół Szkół I Placówek Publicznych Nr 3

OSIEDLE OGRODY 20
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Kod pocztowy 27-400
Gmina miasto Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat ostrowiecki
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół I Placówek Publicznych Nr 3

412472042
Strona
Regon 26021354000000
Organ prowadzący Gmina

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 - opis placówki

Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 to renomowana placówka edukacyjna, która od lat służy społeczności Ostrowca Świętokrzyskiego. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce kładzie się duży nacisk na rozwijanie pasji i talentów uczniów, co przekłada się na ich późniejsze sukcesy zawodowe i życiowe. Szkoła posiada nowoczesną infrastrukturę, która umożliwia realizację najróżniejszych projektów edukacyjnych. Do dyspozycji uczniów są dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, a także sale do zajęć artystycznych i sportowych. Szkoła jest również otwarta na innowacje pedagogiczne, co przekłada się na ciekawe i angażujące metody nauczania.

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 - dokładny adres

Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, na Osiedlu Ogrody 20. Jest to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic miasta, co sprzyja skupieniu i nauce. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla uczniów mieszkających w Ostrowcu, jak i dla tych, którzy dojeżdżają z okolicznych miejscowości.

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 - dane kontaktowe

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Zespole Szkół i Placówek Publicznych Nr 3, skontaktuj się z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 412472042. Możesz również wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Więcej informacji o szkole, jej ofercie edukacyjnej i aktualnościach znajdziesz na stronie internetowej www.psp5.eu.

4. ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 - dodatkowe informacje

Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu gminy. Numer identyfikacyjny szkoły to 26021354000000. Szkoła jest otwarta na współpracę z rodzicami, lokalnymi instytucjami i organizacjami. Wszystkie decyzje dotyczące funkcjonowania szkoły są podejmowane z uwzględnieniem dobra uczniów i jakości nauczania.

Mapa