Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tż


Najważniejsze informacje - Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tż

Adres Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tż

KARBOWSKA 29
Miejscowość Brodnica
Kod pocztowy 87-300
Gmina miasto Brodnica
Powiat brodnicki
Województwo kujawsko-pomorskie
Typ Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Regon 34054198800129
Organ prowadzący JULITA KARPIŃSKA

Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tż mieści się w miejscowości Brodnica pod adresem KARBOWSKA 29. Szkoła średnia o profilu technicznym mieści się na terytorium gminy Brodnica, powiat brodnicki , województwo kujawsko-pomorskie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Szkoła średnia o profilu technicznym znajduje się w rejestrze pod numerem 34054198800129. Instytucja rejestracyjna dla Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tż to powiat ziemski.

Kursant technicznej szkoły ponadgimnazjalnej musi wybrać dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym, które wiążą się ze zdobywanymi kompetencjami zawodowymi. Jednym z tych przedmiotów musi być: matematyka, biologia, geografia, fizyka lub chemia. Przedmioty na poziomie podstawowym będą wykładane w klasach I i II. Ukończenie czteroletniego technikum daje możliwość zdobycia dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu stosownego egzaminu zawodowego, a także uzyskanie świadectwa maturalnego po zdaniu egzaminu dojrzałości.

Powiat brodnicki ma zarejestrowane 18 szkoł technicznych, a województwo kujawsko-pomorskie - 251. Na 1216 uczniów w powiecie przypada 18 innych technicznych szkół ponadgimnazjalnych (67,56 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 128,81 (32332 wychowanków na 251 placówek).

Mapa