Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tr


Najważniejsze informacje - Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tr

Adres Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tr

KARBOWSKA 29
Miejscowość Brodnica
Kod pocztowy 87-300
Gmina miasto Brodnica
Powiat brodnicki
Województwo kujawsko-pomorskie
Typ Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Regon 34054198800029
Organ prowadzący JULITA KARPIŃSKA

Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tr znajduje się w miejscowości Brodnica pod adresem KARBOWSKA 29. Technikum znajduje się na obszarze gminy Brodnica, powiat brodnicki , województwo kujawsko-pomorskie. Organem prowadzącym jest osoba fizyczna - pracodawca. Szkoła średnia o profilu technicznym funkcjonuje w rejestrze pod numerem 34054198800029. Jednostka rejestracyjna dla Centrum Kształcenia Umiejętności Technikum Uzupełniające Dla Dorosłych Tr to powiat ziemski.

Kursant szkoły średniej technicznej musi wybrać dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym, które wiążą się ze zdobywanymi kompetencjami zawodowymi. Jednym z tych przedmiotów musi być: matematyka, biologia, geografia, fizyka lub chemia. Przedmioty na poziomie podstawowym będą wykładane w klasach I i II. Ukończenie czteroletniego technikum daje możliwość zdobycia świadectwa potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu stosownego egzaminu zawodowego, a także uzyskanie matury po zaliczeniu egzaminu maturalnego.

Powiat brodnicki ma zarejestrowane 18 szkoł technicznych, a województwo kujawsko-pomorskie - 251. Na 1216 uczniów w powiecie przypada 18 innych technicznych szkół ponadgimnazjalnych (67,56 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 128,81 (32332 kursantów na 251 placówek).

Mapa