Zespół Szkół Im. J. I W. Zamoyskichw W Rokietnicy


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Im. J. I W. Zamoyskichw W Rokietnicy

Patron Jadwiga i Władysław Zamoyskich

Adres Zespół Szkół Im. J. I W. Zamoyskichw W Rokietnicy

Szamotulska 24
Miejscowość Rokietnica
Kod pocztowy 62-090
Gmina Rokietnica
Powiat poznański
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Im. J. I W. Zamoyskichw W Rokietnicy

618145234
Strona
Regon 63970287100000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - opis placówki

Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i uczniów. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W skład Zespołu Szkół wchodzą szkoła podstawowa oraz gimnazjum, co umożliwia uczniom płynne przejście z jednego etapu edukacji na kolejny. Placówka jest położona w malowniczej okolicy, co sprzyja organizacji różnego rodzaju wycieczek i wyjść na świeże powietrze. Szkoła dysponuje nowoczesnym budynkiem, w którym znajdują się przestronne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, a także sala gimnastyczna, biblioteka i pracownie komputerowe.

2. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - dokładny adres

Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy znajduje się pod adresem Szamotulska 24, 62-090 Rokietnica, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Rokietnicy, jak i dla osób dojeżdżających z innych miejscowości.

3. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem 61814523

4. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu - 618145234. Dodatkowo, na stronie internetowej www.rokietnica.nazwa.pl można znaleźć więcej informacji na temat szkoły, jej oferty edukacyjnej, a także aktualności i wydarzenia.

4. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - dodatkowe informacje Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy jest placówką publiczną, podlegającą pod Powiat ziemski. Numer REGON szkoły to 63970287100000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od miejsca zamieszkania. W placówce panuje przyjazna atmosfera, a kadra nauczycielska składa się z doświadczonych pedagogów, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę uczniom. Szkoła stawia na rozwój indywidualny każdego ucznia, dbając jednocześnie o to, aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Mapa