Zespół Szkół Ekonomicznych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ekonomicznych

Adres Zespół Szkół Ekonomicznych

Kowaniec 125
Miejscowość Nowy Targ
Kod pocztowy 34-400
Gmina miasto Nowy Targ
Powiat nowotarski
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ekonomicznych

182665997
Strona
Regon 00084083000000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ekonomicznych - opis placówki

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych, co sprawia, że absolwenci są świetnie przygotowani do dalszej edukacji lub pracy w zawodzie. Zespół Szkół Ekonomicznych dba o rozwój intelektualny i osobowościowy swoich uczniów, stawiając na wszechstronny rozwój każdego z nich.

2. Zespół Szkół Ekonomicznych - dokładny adres

Zespół Szkół Ekonomicznych mieści się pod adresem: Kowaniec 125, Nowy Targ, 34-400, w powiecie nowotarskim, województwo małopolskie. Lokalizacja placówki pozwala na łatwy dojazd zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu.

3. Zespół Szkół Ekonomicznych - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, można skorzystać z numerów telefonów: 182665997, 182662623. Dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej szkoły: zse.nowotarski.pl. Pracownicy placówki służą pomocą i chętnie udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

4. Zespół Szkół Ekonomicznych - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu posiada numer identyfikacji REGON: 00084083000000. Jest to szkoła publiczna, działająca na terenie powiatu ziemskiego. Placówka zapewnia wysoki standard nauczania oraz opiekę pedagogiczną, co sprawia, że uczniowie chętnie uczęszczają do szkoły i osiągają sukcesy zarówno w nauce, jak i w życiu zawodowym.

Mapa