Zespół Szkół Ekonomiczno-administracyjnych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Patron Stanisław i Władysław Grabscy

Adres Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Sienkiewicza 1
Miejscowość Koło
Kod pocztowy 62-600
Gmina miasto Koło
Powiat kolski
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

632720715
Strona
Regon 00018250900000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych - opis placówki

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w zakresie ekonomii i administracji. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a jej absolwenci cieszą się uznaniem na rynku pracy. Placówka oferuje kształcenie na poziomie liceum ogólnokształcącego oraz technikum, dając młodzieży możliwość zdobycia konkretnych kwalifikacji zawodowych. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone pracownie komputerowe, laboratoria językowe oraz sale do nauki przedmiotów ekonomicznych i administracyjnych. Na terenie placówki działa również biblioteka z bogatym zasobem książek i czasopism.

2. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych - dokładny adres

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych znajduje się w centralnej części miasta Koło, w województwie wielkopolskim. Dokładny adres placówki to: ulica Sienkiewicza 1, 62-600 Koło, powiat kolski. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych - dane kontaktowe

Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, procesu rekrutacji czy oferty edukacyjnej można kierować do sekretariatu placówki. Numer telefonu do sekretariatu to 632720715. Alternatywnie, można skorzystać z drugiego numeru: 632715720. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje oraz aktualności - ekonomikkolo.pl.

4. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych jest placówką publiczną, prowadzoną przez powiat ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 00018250900000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych do nauki, niezależnie od miejsca zamieszkania. Placówka prowadzi intensywną działalność pozalekcyjną, organizując różnego rodzaju koła zainteresowań, konkursy i wydarzenia kulturalne. Szkoła współpracuje również z lokalnymi przedsiębiorstwami i instytucjami, co daje uczniom możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia zawodowego. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych to miejsce, które nie tylko kształci, ale również rozwija pasje i zainteresowania swoich uczniów, przygotowując ich do aktywnego i odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym.

Mapa