Zespół Szkół Plastycznych W Kole


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Plastycznych W Kole

Adres Zespół Szkół Plastycznych W Kole

Powstańców Wlkp. 4
Miejscowość Koło
Kod pocztowy 62-600
Gmina miasto Koło
Powiat kolski
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Plastycznych W Kole

632720741
Strona
Regon 00083116100000
Organ prowadzący Minister ds. kultury i dziedzictwa narodowego

1. Zespół Szkół Plastycznych w Kole - opis placówki

Zespół Szkół Plastycznych w Kole to placówka oświatowa, która od wielu lat kształci młodzież w zakresie sztuk plastycznych. Szkoła jest miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w dziedzinie sztuki. Placówka oferuje kształcenie na poziomie liceum oraz technikum plastycznego. Szkoła posiada bogatą ofertę edukacyjną, która obejmuje naukę rysunku, malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii, projektowania graficznego, a także historii sztuki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, którzy są zarówno nauczycielami, jak i aktywnymi artystami.

2. Zespół Szkół Plastycznych w Kole - dokładny adres

Zespół Szkół Plastycznych w Kole znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 4, 62-600 Koło, w województwie wielkopolskim. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Koła, jak i dla uczniów dojeżdżających z innych miejscowości.

3. Zespół Szkół Plastycznych w Kole - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Plastycznych w Kole mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerami: 632720741, 632622906. Szkoła posiada również stronę internetową www.plastykkolo.com, na której można znaleźć szczegółowe informacje o ofercie edukacyjnej, kadrze nauczycielskiej, a także aktualności i wydarzenia z życia szkoły.

4. Zespół Szkół Plastycznych w Kole - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Plastycznych w Kole jest placówką publiczną, podlegającą Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Numer identyfikacyjny placówki to 00083116100000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają pasję do sztuki i chcą rozwijać swoje talenty w profesjonalnym i inspirującym środowisku. Placówka jest znana nie tylko z wysokiego poziomu nauczania, ale również z licznych sukcesów swoich uczniów. Absolwenci Zespołu Szkół Plastycznych w Kole są laureatami wielu prestiżowych konkursów plastycznych, a ich prace można podziwiać na wystawach w całej Polsce. Szkoła jest również miejscem, gdzie odbywają się liczne wydarzenia kulturalne, takie jak wernisaże, spotkania z artystami czy warsztaty plastyczne.

Mapa