Zespół Szkół Publicznych Nr 2 W Ostrowcu świętokrzyskim


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Publicznych Nr 2 W Ostrowcu Świętokrzyskim

Adres Zespół Szkół Publicznych Nr 2 W Ostrowcu Świętokrzyskim

os. Stawki 35
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski
Kod pocztowy 27-400
Gmina miasto Ostrowiec Świętokrzyski
Powiat ostrowiecki
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Publicznych Nr 2 W Ostrowcu Świętokrzyskim

412470606
Regon 26020235700000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim - opis placówki

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim to placówka oświatowa, która od lat cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce kładzie się duży nacisk na rozwijanie pasji i talentów uczniów, co przekłada się na ich późniejsze sukcesy życiowe i zawodowe. Szkoła posiada nowoczesną infrastrukturę, która umożliwia realizację różnorodnych form nauczania. Do dyspozycji uczniów są dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, laboratoria, biblioteka oraz sala gimnastyczna. Szkoła dba również o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, dlatego teren placówki jest monitorowany i ogrodzony.

2. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim - dokładny adres

Zespół Szkół Publicznych nr 2 znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, na osiedlu Stawki pod numerem 35. Kod pocztowy placówki to 27-400, a jednostka administracyjna, do której należy, to powiat ostrowiecki w województwie świętokrzyskim.

3. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim mogą skontaktować się z placówką telefonicznie. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 412470606. W razie potrzeby, można również skorzystać z drugiego numeru kontaktowego: 412470866. Pracownicy szkoły chętnie udzielą wszelkich informacji na temat procesu rekrutacji, oferty edukacyjnej czy też zasad funkcjonowania placówki.

4. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim - dodatkowe informacje

Numer REGON placówki to 26020235700000. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu gminy. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wszystkie decyzje dotyczące funkcjonowania szkoły podejmowane są z uwzględnieniem dobra uczniów i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.

Mapa