Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4

Patron ks. Jerzego Popiełuszki

Adres Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4

Sienkiewicza 10/12
Miejscowość Piotrków Trybunalski
Kod pocztowy 97-300
Gmina miasto Piotrków Trybunalski
Powiat Piotrków Trybunalski
Województwo łódzkie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4

447327058
Strona
Regon 59218727300000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - opis placówki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Szkoła ta cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców, dzięki wysokiemu poziomowi nauczania oraz bogatej ofercie edukacyjnej. W skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 wchodzą różnorodne typy szkół, takie jak liceum ogólnokształcące, technikum oraz szkoła branżowa. Dzięki temu uczniowie mają możliwość wyboru ścieżki kształcenia, która najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom i planom na przyszłość. Szkoła ta dba nie tylko o rozwój intelektualny swoich uczniów, ale także o ich rozwój osobisty i społeczny. Wspiera aktywność uczniów poprzez organizację licznych konkursów, wyjazdów edukacyjnych, spotkań z ciekawymi gośćmi oraz różnorodnych zajęć pozalekcyjnych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - dokładny adres Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 mieści się pod adresem: Sienkiewicza 10/12, Piotrków Trybunalski, 97-300, województwo łódzkie. Lokalizacja placówki jest dogodna i łatwo dostępna zarówno dla uczniów, jak i pracowników oraz rodziców. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - dane kontaktowe Jeśli chcesz skontaktować się z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, możesz zadzwonić pod numer telefonu: 447327058. Dodatkowo, na oficjalnej stronie internetowej szkoły www.zsp

4.com.pl znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, planu lekcji, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z nauczycielami i pracownikami administracyjnymi.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - dodatkowe informacje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 posiada numer identyfikacji REGON: 59218727300000. Jest to placówka publiczna, działająca na terenie miasta Piotrków Trybunalski na prawach powiatu. Szkoła ta cieszy się dobrą opinią wśród społeczności lokalnej i jest uznawana za jedną z najlepszych placówek edukacyjnych w regionie. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi uczniów i wspierająca ich w osiąganiu sukcesów zarówno w nauce, jak i w życiu osobistym. Dbałość o wysoki poziom nauczania, nowoczesne metody dydaktyczne oraz zaangażowanie kadry pedagogicznej sprawiają, że uczniowie chętnie uczęszczają do tej szkoły i rozwijają swoje talenty i pasje.

Mapa