Zespół Szkół świętego Jana Bosco


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Świętego Jana Bosco

Adres Zespół Szkół Świętego Jana Bosco

Armii Krajowej 19
Miejscowość Piotrków Trybunalski
Kod pocztowy 97-300
Gmina miasto Piotrków Trybunalski
Powiat Piotrków Trybunalski
Województwo łódzkie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Zespół Szkół Świętego Jana Bosco

446476097
Strona
Regon 04002584200048
Organ prowadzący Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

1. Zespół Szkół Świętego Jana Bosco - opis placówki

Zespół Szkół Świętego Jana Bosco to placówka oświatowa, która kładzie duży nacisk na rozwój uczniów nie tylko pod względem intelektualnym, ale także moralnym i społecznym. Szkoła ta jest miejscem, gdzie każdy uczeń może znaleźć wsparcie i odpowiednie warunki do nauki oraz rozwoju swoich pasji i zainteresowań. W Zespole Szkół Świętego Jana Bosco panuje przyjazna atmosfera, a nauczyciele dbają o to, aby każdy uczeń czuł się doceniony i wsparci. Szkoła oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, w tym kółka zainteresowań, warsztaty oraz konkursy, które pozwalają uczniom rozwijać swoje umiejętności i talenty.

2. Zespół Szkół Świętego Jana Bosco - dokładny adres

Zespół Szkół Świętego Jana Bosco mieści się pod adresem Armii Krajowej 19, w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Placówka ta znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i ich rodzicom.

3. Zespół Szkół Świętego Jana Bosco - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkół Świętego Jana Bosco, można zadzwonić pod numer telefonu 446476097. Dodatkowo, informacje o placówce można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej szkoły: www.zsjb.szkolnastrona.pl.

4. Zespół Szkół Świętego Jana Bosco - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Świętego Jana Bosco posiada numer identyfikacji REGON: 04002584200048. Placówka ta jest powiązana z Parafią Najświętszego Serca Jezusowego i jest szkołą niepubliczną, co oznacza, że działa na zasadach określonych przez organ prowadzący, a nie przez państwo. Dzięki temu szkoła ma większą swobodę w kształtowaniu programu nauczania i organizacji zajęć.

Mapa