Zespół Szkolno-gimnazjalny Nr 1


Najważniejsze informacje - Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 1

Adres Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 1

WYSOKA 28/38
Miejscowość Piotrków Trybunalski
Kod pocztowy 97-300
Gmina miasto Piotrków Trybunalski
Powiat Piotrków Trybunalski
Województwo łódzkie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 1

446472763
Regon 10039318900000
Organ prowadzący Gmina

Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 - opis placówki Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Szkoła ta cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców, dzięki wysokiemu poziomowi nauczania oraz bogatej ofercie dodatkowych zajęć i aktywności pozalekcyjnych. W Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca rozwojowi intelektualnemu i społecznemu uczniów. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę, dbając o indywidualne potrzeby każdego ucznia. Dzięki temu szkoła zapewnia wysoki poziom nauczania i przygotowuje swoich podopiecznych do dalszej edukacji oraz życia zawodowego. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 - dokładny adres Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 mieści się pod adresem: WYSOKA 28/38, Piotrków Trybunalski, 97-300, Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie. Lokalizacja placówki jest dogodna i łatwo dostępna zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. Budynek szkoły jest nowoczesny i dobrze wyposażony, zapewniając odpowiednie warunki do nauki i rozwoju uczniów. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 - dane kontaktowe Aby skontaktować się ze Zespołem Szkolno-Gimnazjalnym nr 1, można dzwonić pod numer telefonu: 44647276

3. Pracownicy placówki są zawsze chętni do udzielenia informacji oraz odpowiedzi na pytania zainteresowanych osób. Można również odwiedzić szkołę osobiście i porozmawiać z dyrekcją lub nauczycielami.

Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 - dodatkowe informacje Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 jest placówką publiczną, działającą na podstawie numeru identyfikacji REGON: 10039318900000. Szkoła jest finansowana przez Gminę, co gwarantuje jej stabilność i wysoki standard nauczania. Dzięki wsparciu lokalnych władz, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 może oferować uczniom różnorodne zajęcia dodatkowe, wycieczki edukacyjne oraz inne formy aktywności wspierające rozwój młodych ludzi. Placówka ta dba o wszechstronny rozwój swoich uczniów, stawiając na edukację, kulturę i wartości społeczne.

Mapa