Zespół Szkół - Gimnazjum Nr 6 - Szkoła Podstawowa Nr 13 W Zawierciu


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół - Gimnazjum Nr 6 - Szkoła Podstawowa Nr 13 W Zawierciu

Adres Zespół Szkół - Gimnazjum Nr 6 - Szkoła Podstawowa Nr 13 W Zawierciu

Filaretów 9
Miejscowość Zawiercie
Kod pocztowy 42-400
Gmina miasto Zawiercie
Powiat zawierciański
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół - Gimnazjum Nr 6 - Szkoła Podstawowa Nr 13 W Zawierciu

326724361
Strona
Regon 27657165100000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu - opis placówki

Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu to placówka oświatowa, która od lat służy lokalnej społeczności. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce kładzie się duży nacisk na rozwijanie pasji i talentów uczniów, dlatego też w szkole działa wiele kół zainteresowań, klubów sportowych, a także zespołów artystycznych. Szkoła posiada nowoczesną infrastrukturę, która umożliwia realizację różnorodnych form nauczania. Do dyspozycji uczniów są dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, laboratoria, a także sala gimnastyczna i boisko sportowe.

2. Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu - dokładny adres

Placówka znajduje się w Zawierciu, w województwie śląskim. Dokładny adres to: Filaretów 9, 42-400 Zawiercie, powiat zawierciański. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Zawiercia, jak i dla osób dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły. Numer telefonu to: 326724361. Można również skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres e-mail to: [email protected].

4. Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu - dodatkowe informacje

Szkoła jest placówką publiczną, prowadzoną przez Gminę Zawiercie. Numer identyfikacyjny placówki to: 27657165100000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy zdolności. Wszystkie dzieci mają równe szanse na zdobycie solidnej wiedzy i rozwinięcie swoich zainteresowań. Szkoła prowadzi również działalność wychowawczą, kształtując postawy obywatelskie i patriotyczne swoich uczniów. Zespół Szkół - Gimnazjum nr 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu to miejsce, gdzie każde dziecko może się rozwijać i zdobywać wiedzę w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Szkoła stawia na indywidualne podejście do każdego ucznia, dbając o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje i talenty.

Mapa