Zespół Szkół Im. Hugona Kołłątaja


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Im. Hugona Kołłątaja

Patron Hugo Kołłątaj

Adres Zespół Szkół Im. Hugona Kołłątaja

Miodowa 1
Miejscowość Zawiercie
Kod pocztowy 42-400
Gmina miasto Zawiercie
Powiat zawierciański
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Im. Hugona Kołłątaja

326723803
Strona
Regon 00020182700000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja - opis placówki

Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce tej kształci się młodzież na różnych poziomach edukacji, począwszy od szkoły podstawowej, a skończywszy na liceum ogólnokształcącym. Szkoła nosi imię Hugona Kołłątaja, polskiego prawnika, filozofa, polityka i pedagoga, który był jednym z najważniejszych postaci polskiego Oświecenia. To właśnie od niego szkoła czerpie inspirację do kształtowania postaw obywatelskich i patriotycznych wśród swoich uczniów.

2. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja - dokładny adres

Placówka znajduje się w Zawierciu, w województwie śląskim. Dokładny adres to: Miodowa 1, 42-400 Zawiercie, powiat zawierciański. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Zawiercia, jak i dla uczniów dojeżdżających z innych miejscowości.

3. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się ze szkołą telefonicznie pod numerem: 326723803. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu: 326723803. Dodatkowo, placówka posiada stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje o szkole, jej ofercie edukacyjnej, a także aktualności i wydarzenia. Adres strony to: www.szkollataj.republika.pl.

4. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja - dodatkowe informacje

Numer REGON placówki to 00020182700000. Szkoła jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu państwa. Placówka podlega Powiatowi Ziemskiemu. Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja to miejsce, które nie tylko zapewnia solidne podstawy edukacyjne, ale również stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju. Szkoła ta to miejsce, gdzie każdy uczeń może odkryć swoje pasje i talenty, a także zdobyć umiejętności niezbędne do dalszego kształcenia i wejścia na rynek pracy.

Mapa