Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące

Adres Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące

WOJSKA POLSKIEGO 55
Miejscowość Zawiercie
Kod pocztowy 42-400
Gmina miasto Zawiercie
Powiat zawierciański
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące

326722765
Strona
Regon 27789768500000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące - opis placówki

Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce tej kształci się młodzież na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącego. Szkoła ta jest znana z nowoczesnego podejścia do edukacji. Nauczyciele korzystają z najnowszych metod dydaktycznych, a także z nowoczesnych narzędzi, takich jak tablice interaktywne czy platformy edukacyjne. W placówce tej dużą wagę przykłada się także do rozwoju umiejętności miękkich uczniów, takich jak umiejętność pracy w zespole, kreatywność czy umiejętność rozwiązywania problemów.

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące - dokładny adres

Placówka znajduje się w Zawierciu, w województwie śląskim. Dokładny adres to: Wojska Polskiego 55, 42-400 Zawiercie, powiat zawierciański. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Zawiercia, jak i dla osób dojeżdżających z innych miejscowości.

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się ze szkołą telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do sekretariatu to 326722765, a numer faksu to 326722927. Szkoła posiada także stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji. Adres strony to zeromski.zawiercie.powiat.pl.

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące jest placówką publiczną, która jest finansowana przez powiat ziemski. Numer REGON placówki to 27789768500000. Szkoła ta jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy poziomu umiejętności. W placówce tej każdy uczeń ma szansę na rozwijanie swoich pasji i talentów, a także na zdobycie solidnej wiedzy, która przyda mu się w przyszłości.

Mapa