Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna Nr 4


Najważniejsze informacje - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 4

Patron Janusz Korczak

Adres Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 4

os. Szkolne 27
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-977
Gmina miasto Kraków
Powiat Kraków
Województwo małopolskie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 4

126441885
Strona
Regon 00070564000000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 - opis placówki

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 to jedna z wielu placówek tego typu działających w Krakowie. Jest to miejsce, które oferuje wsparcie i pomoc psychologiczną oraz pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Placówka działa na zasadzie poradnictwa i diagnozy, mając na celu zidentyfikowanie i rozwiązanie problemów edukacyjnych, emocjonalnych i rozwojowych. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów, w skład którego wchodzą psycholodzy, pedagodzy, logopedzi oraz terapeuci zajęciowi. Dzięki temu placówka może zapewnić kompleksową opiekę i wsparcie w różnych obszarach rozwoju dziecka.

2. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 - dokładny adres

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 mieści się pod adresem os. Szkolne 27, Kraków, 31-977, w województwie małopolskim. Jest to dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy dostęp do placówki zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i okolicznych miejscowości.

3. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4, można skorzystać z poniższych danych kontaktowych: - Numer telefonu: 126441885, 126440474 - Strona internetowa: www.poradnia

4.krakow.pl

Pracownicy placówki są dostępni w godzinach pracy, aby udzielić informacji, umówić na spotkanie lub odpowiedzieć na pytania dotyczące oferowanych usług. 4. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 - dodatkowe informacje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 posiada numer identyfikacji podatkowej 00070564000000. Jest to placówka publiczna, działająca na terenie miasta Kraków na prawach powiatu. Oznacza to, że jej działalność jest finansowana przez samorząd lokalny i jest dostępna dla wszystkich mieszkańców bez względu na ich status społeczno-ekonomiczny. Placówka oferuje szeroki zakres usług, w tym diagnozę i terapię dzieci z trudnościami w nauce, zaburzeniami emocjonalnymi, trudnościami w komunikacji oraz innymi problemami rozwojowymi. Ponadto, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 prowadzi również różnego rodzaju szkolenia i warsztaty dla rodziców, nauczycieli i innych specjalistów związanych z obszarem edukacji i psychologii. Wizyta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 może być pierwszym krokiem do rozwiązania problemów dziecka i znalezienia odpowiednich narzędzi i strategii wspierających jego rozwój. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta i dąży do zapewnienia mu jak najlepszej opieki i wsparcia.

Mapa