Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna Nr 3


Najważniejsze informacje - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3

Adres Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3

Konfederacka 18
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-306
Gmina miasto Kraków
Powiat Kraków
Województwo małopolskie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3

122661950
Strona
Regon 00070565700000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - opis placówki

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 to jedna z wielu placówek tego typu działających w Krakowie. Jest to miejsce, które oferuje wsparcie i pomoc psychologiczną oraz pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Placówka działa na zasadzie poradnictwa i diagnozy, mając na celu zidentyfikowanie i rozwiązanie problemów edukacyjnych, emocjonalnych i rozwojowych. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 pracują wykwalifikowani specjaliści, tacy jak psycholodzy, pedagodzy, logopedzi i terapeuci. Ich głównym zadaniem jest udzielanie wsparcia i pomocy w rozwiązywaniu trudności związanych z nauką, zachowaniem, emocjami, relacjami społecznymi oraz innymi aspektami rozwoju dziecka.

2. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - dokładny adres

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 znajduje się pod adresem Konfederacka 18, Kraków, 30-306, w województwie małopolskim. Jest to dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy dostęp do placówki zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i okolicznych miejscowości.

3. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 3, można skorzystać z poniższych danych kontaktowych: - Numer telefonu: 122661950 - Adres e-mail: [email protected] - Strona internetowa: www.poradnia3.krakow.pl Pracownicy placówki są dostępni w godzinach pracy Poradni i chętnie udzielą informacji oraz umówią na spotkanie.

4. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 - dodatkowe informacje

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 jest placówką publiczną, działającą na terenie Krakowa. Jest to jedna z wielu poradni tego typu, które są dostępne dla mieszkańców miasta. Placówka jest finansowana przez miasto Kraków i działa na prawach powiatu. Dodatkowo, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 posiada unikalny numer identyfikacyjny 00070565700000, który jest przypisany do placówki w celach administracyjnych i ewidencyjnych. Wizyta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 może być skierowana przez szkołę, pedagoga szkolnego, lekarza, rodziców lub być inicjatywą samego ucznia. Placówka oferuje szeroki zakres usług, takich jak diagnoza, terapia indywidualna, terapia grupowa, poradnictwo dla rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli. Wnioski o skierowanie do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 można składać osobiście w placówce lub za pośrednictwem szkoły. Wizyty w Poradni są bezpłatne dla mieszkańców Krakowa i są finansowane przez miasto.

Mapa

inne