Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W żelazówce


Najważniejsze informacje - Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W Żelazówce

Adres Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W Żelazówce

1A i 1 B
Miejscowość Żelazówka
Kod pocztowy 33-200
Gmina Dąbrowa Tarnowska
Powiat dąbrowski
Województwo małopolskie
Typ Szkoła podstawowa
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W Żelazówce

146559237
Regon 12252011000000
Organ prowadzący Magdalena Woynarowska-Piasecka

Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W żelazówce znajduje się w miejscowości Żelazówka pod adresem 1A i 1 B. Numer tel. do szkoły podstawowej to 146559237. Jednostka edukacyjna znajduje się na obszarze gminy Dąbrowa Tarnowska, powiat dąbrowski , województwo małopolskie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Placówka szkolna figuruje w rejestrze pod numerem 12252011000000. Jednostka rejestrująca dla Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W żelazówce to gmina.

Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa Z Niepublicznym Niepłatnym Oddziałem Przedszkolnym W żelazówce rekrutuje dziewczynki i chłopców w wieku od 7 do 13 lat. Nauka w szkole podstawowej w naszym kraju jest nakazana przepisami i składa się z edukacji wczesnoszkolnej obejmującej klasy I do III oraz z drugiej fazy, czyli klas IV do VI. Wychowankowie klas szóstych obowiązkowo przystępują do ogólnopolskiego zewnętrznego testu organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

W szkole podstawowej występują dwa rodzaje cenzurek szkolnych: promocyjne po pomyślnym  przejściu klas od I do V oraz zakończenia szkoły podstawowej po klasie VI. Świadectwo szkolne w szkole podstawowej ma format A4 i znajduje się na niebieskim giloszu. Po zakończeniu szkoły podstawowej wychowankowie kontynuują edukację w szkołach ponadpodstawowych.

Powiat dąbrowski ma zarejestrowane 32 szkoły podstawowe, a województwo małopolskie - 1441. Na 3476 uczniów w powiecie przypada 32 innych szkół podstawowych (108,63 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 150,54 (216922 uczniów na 1441 placówek).

Mapa