Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych W Ciężkowicach


Najważniejsze informacje - Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych W Ciężkowicach

Adres Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych W Ciężkowicach

TYSIĄCLECIA 12
Miejscowość Ciężkowice
Kod pocztowy 33-190
Gmina Ciężkowice
Powiat tarnowski
Województwo małopolskie
Typ ZEAS (zespół obsługi ekonomiczno-administracyjnej szkół)
Uprawnienia publiczna

Telefon Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych W Ciężkowicach

146511072
Regon 85039009800000
Organ prowadzący Gmina

1. ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIĘŻKOWICACH - opis placówki

Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych w Ciężkowicach to instytucja, która zarządza i nadzoruje działalność oświatową na terenie gminy Ciężkowice. Placówka ta jest odpowiedzialna za koordynację działań związanych z edukacją na wszystkich poziomach - od przedszkoli, przez szkoły podstawowe, aż po szkoły średnie. Zadaniem Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich wieku, pochodzenia czy zdolności. Placówka ta dba o to, aby każde dziecko miało równe szanse na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą mu na rozwijanie swojego potencjału.

2. ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIĘŻKOWICACH - dokładny adres

Siedziba Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych w Ciężkowicach znajduje się pod adresem Tysiąclecia 12, 33-190 Ciężkowice, w województwie małopolskim, powiecie tarnowskim. To tutaj podejmowane są decyzje dotyczące funkcjonowania placówek oświatowych na terenie gminy, a także organizowane są spotkania i szkolenia dla kadry nauczycielskiej.

3. ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIĘŻKOWICACH - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane działalnością Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych w Ciężkowicach mogą skontaktować się z placówką telefonicznie, dzwoniąc pod numer 146511072. To właśnie pod tym numerem można uzyskać wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania placówek oświatowych na terenie gminy, a także zgłosić ewentualne problemy czy sugestie.

4. ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W CIĘŻKOWICACH - dodatkowe informacje

Administracja Samorządowa Placówek Oświatowych w Ciężkowicach działa pod numerem REGON 85039009800000. Jest to jednostka organizacyjna gminy, co oznacza, że jej działalność jest finansowana ze środków publicznych. Placówka ta jest odpowiedzialna za zarządzanie szkołami i innymi placówkami oświatowymi, które są własnością gminy. Działalność Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych w Ciężkowicach jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego, a jej celem jest zapewnienie wszystkim uczniom dostępu do edukacji na najwyższym poziomie.

Mapa