Zespół Szkolno-przedszkolny Nr 2


Najważniejsze informacje - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2

Adres Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2

JEDNOŚCI 51
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Gmina miasto Tychy
Powiat Tychy
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2

322196033
Strona
Regon 27828289100000
Organ prowadzący Gmina

1. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 - opis placówki

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 to placówka oświatowa, która z powodzeniem łączy w sobie funkcje przedszkola i szkoły podstawowej. Jest to miejsce, gdzie dzieci w wieku od 3 do 12 lat mają możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i talentów, a także nawiązywania pierwszych przyjaźni. Placówka jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z dbałości o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. W szkole działa wiele kółek zainteresowań, a także sekcji sportowych. Szkoła jest również aktywna na polu edukacji ekologicznej i prozdrowotnej. Budynek szkoły jest nowoczesny i przestronny, a sale lekcyjne są w pełni wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Na terenie placówki znajduje się również duża sala gimnastyczna, boisko sportowe, a także plac zabaw dla najmłodszych uczniów.

2. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 - dokładny adres

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 znajduje się w Tychach, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to: ul. Jedności 51, 43-100 Tychy. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej i bezpiecznej okolicy, co jest niewątpliwie dużym atutem dla rodziców.

3. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się ze szkołą telefonicznie pod numerem: 322196033. Ten sam numer służy również do kontaktu faksem. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji, a także aktualności dotyczące życia placówki. Adres strony to: www.zsp2tychy.cba.pl.

4. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 - dodatkowe informacje

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu gminy. Numer identyfikacyjny placówki to 27828289100000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich dzieci, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wszystkie decyzje dotyczące funkcjonowania placówki są podejmowane z uwzględnieniem dobra dzieci i ich praw do nauki, rozwoju i bezpieczeństwa.

Mapa

inne