Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Patron Joseph Conrad-Korzeniowski

Adres Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Edukacji 11a
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Gmina miasto Tychy
Powiat Tychy
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

322190240
Strona
Regon 27022450000067
Organ prowadzący STO Samodzielne Koło Terenowe nr 30 w Tychach

1. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - opis placówki

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ZSSTO) to placówka oświatowa o niepublicznym charakterze, która swoją działalność prowadzi na terenie miasta Tychy, w województwie śląskim. Szkoła jest częścią sieci placówek edukacyjnych prowadzonych przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe, które od lat angażuje się w rozwój edukacji w Polsce. ZSSTO to miejsce, które stawia na rozwój indywidualny każdego ucznia, kształtując jego umiejętności i kompetencje niezbędne w dzisiejszym świecie. Szkoła oferuje edukację na wszystkich poziomach nauczania - od przedszkola, przez szkołę podstawową, aż po liceum ogólnokształcące.

2. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - dokładny adres

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego znajduje się w Tychach, w województwie śląskim. Dokładny adres placówki to ulica Edukacji 11a, 43-100 Tychy. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy, co sprzyja skupieniu i nauce.

3. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem 322190240. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu o tej samej numeracji. Dodatkowo, wszelkie informacje na temat działalności placówki można znaleźć na stronie internetowej www.zssto.org.

4. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego jest zarejestrowany pod numerem REGON 27022450000067. Placówka jest częścią STO Samodzielne Koło Terenowe nr 30 w Tychach. Jako szkoła niepubliczna, ZSSTO działa na podstawie umowy z organem prowadzącym, którym jest Społeczne Towarzystwo Oświatowe. ZSSTO to miejsce, które stawia na jakość edukacji, indywidualne podejście do ucznia i rozwijanie jego pasji. Szkoła oferuje nowoczesne metody nauczania, a także bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które pozwalają na rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów. Wszystko to sprawia, że Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego to miejsce, które warto wybrać dla swojego dziecka.

Mapa