Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna Nr 5 W łodzi


Najważniejsze informacje - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 W Łodzi

Adres Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 W Łodzi

Mikołaja Kopernika 40
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-552
Gmina miasto Łódź
Powiat Łódź
Województwo łódzkie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 W Łodzi

426371608
Strona
Regon 00073147100000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi - opis placówki

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi jest jedną z wielu placówek tego typu w mieście. Jej głównym celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Placówka oferuje szeroki zakres usług, mających na celu wsparcie rozwoju i edukacji dzieci oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i edukacyjnych.

2. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi - dokładny adres

Placówka mieści się pod adresem Mikołaja Kopernika 40, w Łodzi. Kod pocztowy to 90-552. Poradnia znajduje się w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim.

3. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 5 w Łodzi, można skorzystać z poniższych danych kontaktowych: - Numer telefonu: 426371608 - Drugi numer telefonu: 426370631 - Strona internetowa: www.ppp5.edu.lodz.pl

4. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi - dodatkowe informacje

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi jest placówką publiczną, działającą na terenie miasta na prawach powiatu. Oznacza to, że jest finansowana przez samorząd lokalny i oferuje swoje usługi bezpłatnie lub za symboliczną opłatą. Placówka posiada również numer identyfikacji podatkowej: 00073147100000. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi jest miejscem, gdzie specjaliści z zakresu psychologii i pedagogiki pracują z dziećmi i młodzieżą, aby pomóc im w rozwoju i radzeniu sobie z trudnościami. Placówka oferuje różnorodne formy wsparcia, takie jak poradnictwo psychologiczne, terapia indywidualna, terapia rodzinna, diagnoza i ocena rozwoju dziecka, poradnictwo zawodowe oraz wiele innych. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 5 w Łodzi można również skorzystać z poradnictwa dla rodziców, które ma na celu udzielenie wsparcia i porad wychowawczych. Placówka współpracuje również z innymi instytucjami i szkołami, aby zapewnić kompleksową opiekę i wsparcie dla dzieci i młodzieży. Wizyty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 5 w Łodzi są możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub osobiście. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta i zapewnia pełną poufność i dyskrecję.

Mapa