Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu


Najważniejsze informacje - Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu

Patron Kaprzy Polscy

Adres Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu

Zakopiańska 3
Miejscowość Suchacz
Kod pocztowy 82-340
Gmina Tolkmicko
Powiat elbląski
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Szkoła podstawowa
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu

552313129
Strona
Regon 17098779600022
Organ prowadzący Stowarzyszenie Miłośników Suchacza i Okolic

Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu znajduje się w miejscowości Suchacz pod adresem Zakopiańska 3. Numer tel. do szkoły to 552313129. Numer fax: 551233129. Instytucja szkolna funkcjonuje na obszarze gminy Tolkmicko, powiat elbląski , województwo warmińsko-mazurskie. Organem nadzorującym jest stowarzyszenia. Serwis www szkoły podstawowej można odwiedzić pod adresem www.suchacz.com.pl. Placówka edukacyjna widnieje w rejestrze pod numerem 17098779600022. Instytucja rejestracyjna dla Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu to gmina.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa I Oddział Przedszkolny Im Kaprów Polskich W Suchaczu rekrutuje dziewczynki i chłopców w wieku od 7 do 13 lat. Edukacja podstawowa w naszym kraju jest przymusowa i składa się z edukacji wczesnoszkolnej obejmującej klasy I do III oraz z drugiego etapu, czyli klas IV do VI. Dziewczynki i chłopcy z klas szóstych obowiązkowo przystępują do ogólnokrajowego zewnętrznego egzaminu nadzorowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

W szkole podstawowej występują dwa rodzaje świadectw szkolnych: promocyjne po pomyślnym  przejściu klas od I do V oraz zakończenia szkoły podstawowej po klasie VI. Certyfikat ukończenia nauki w szkole podstawowej ma format A4 i znajduje się na niebieskim druku. Po ukończeniu szkoły podstawowej dzieci szkolne kontynuują kształcenie w szkołach ponadpodstawowych.

Powiat elbląski ma zarejestrowane 23 szkoły podstawowe, a województwo warmińsko-mazurskie - 522. Na 4031 uczniów w powiecie przypada 23 innych szkół podstawowych (175,26 na placówkę), natomiast średnia w województwie to 177,81 (92818 uczniów na 522 placówek).

Mapa