Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Skrzypnem


Najważniejsze informacje - Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Skrzypnem

Adres Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Skrzypnem

Św. Jadwigi Królowej 128
Miejscowość Skrzypne
Kod pocztowy 34-424
Gmina Szaflary
Powiat nowotarski
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Skrzypnem

182755876
Strona
Regon 49067531000000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem - opis placówki

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem to jednostka oświatowa zlokalizowana w malowniczej miejscowości Skrzypne, w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim. Placówka ta zapewnia kompleksową edukację dla uczniów w wieku szkolnym, począwszy od klasy pierwszej szkoły podstawowej, aż do klasy trzeciej gimnazjum. Szkoła w Skrzypnem kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny swoich uczniów. Dba o wysoki poziom nauczania, stawiając na nowoczesne metody dydaktyczne i aktywne formy pracy. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę, co przekłada się na wysokie osiągnięcia edukacyjne uczniów. Placówka posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne, wyposażone w niezbędny sprzęt i pomoce naukowe. Uczniowie mają dostęp do nowoczesnych technologii, co ułatwia im zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności.

2. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem - dokładny adres

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem mieści się pod adresem: Św. Jadwigi Królowej 128, Skrzypne, 34-424, w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim. Lokalizacja placówki pozwala na łatwy dojazd zarówno dla uczniów z samej miejscowości Skrzypne, jak i dla tych, którzy dojeżdżają z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem, można dzwonić pod numer telefonu: 182755876. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości e-mail na adres: 182755876. Dodatkowo, na stronie internetowej placówki www.skrzypne.szkolnastrona.pl znajdują się wszelkie informacje dotyczące szkoły, plan lekcji, ogłoszenia oraz kontakt do nauczycieli i dyrekcji.

4. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem - dodatkowe informacje

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem jest placówką publiczną, działającą na podstawie przepisów oświatowych. Numer identyfikacji podatkowej placówki to 49067531000000. Szkoła współpracuje z lokalną społecznością oraz samorządem gminnym, dbając o dobre relacje i wsparcie dla rozwoju edukacyjnego swoich uczniów. Jako instytucja publiczna, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem stawia sobie za cel zapewnienie wysokiej jakości edukacji dla wszystkich uczniów, rozwijając ich talenty i umiejętności.

Mapa