Zespół Szkół W Czernikowie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół W Czernikowie

Patron Mikołaj Kopernik

Adres Zespół Szkół W Czernikowie

Gimnazjalna 1
Miejscowość Czernikowo
Kod pocztowy 87-640
Gmina Czernikowo
Powiat toruński
Województwo kujawsko-pomorskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół W Czernikowie

542889272
Strona
Regon 87171414000000
Organ prowadzący Gmina

Zespół Szkół w Czernikowie - opis placówki Zespół Szkół w Czernikowie to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych, co sprawia, że uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji. W Zespole Szkół w Czernikowie panuje przyjazna atmosfera, a kadra pedagogiczna dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Zespół Szkół w Czernikowie - dokładny adres Zespół Szkół w Czernikowie mieści się przy ulicy Gimnazjalnej 1, w miejscowości Czernikowo, kod pocztowy 87-640, w powiecie toruńskim, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek szkoły jest nowoczesny i przestronny, zapewniając uczniom komfortowe warunki nauki. Zespół Szkół w Czernikowie - dane kontaktowe Jeśli chcesz skontaktować się z Zespołem Szkół w Czernikowie, możesz zadzwonić pod numer telefonu 542889272 lub wysłać e-mail na adres: 54288927

2. Więcej informacji o placówce znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej szkoły: www.gimlo.czernikwo.pl. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej szkoły!

Zespół Szkół w Czernikowie - dodatkowe informacje Zespół Szkół w Czernikowie jest placówką publiczną, działającą na podstawie ustawy o systemie oświaty. Numer identyfikacji podatkowej szkoły to 87171414000000. Placówka znajduje się w gminie Czernikowo i jest częścią lokalnego systemu edukacyjnego. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, nauczycieli i personelu obsługującego, Zespół Szkół w Czernikowie zapewnia wysoki standard nauczania i opieki nad uczniami.

Mapa