Zespół Szkół Ekonomicznych W Gorlicach


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ekonomicznych W Gorlicach

Patron Jan Paweł II

Adres Zespół Szkół Ekonomicznych W Gorlicach

Ariańska 3
Miejscowość Gorlice
Kod pocztowy 38-300
Gmina miasto Gorlice
Powiat gorlicki
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ekonomicznych W Gorlicach

183535704
Strona
Regon 00023935600000
Organ prowadzący Powiat ziemski

Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - opis placówki Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych, co sprawia, że absolwenci są świetnie przygotowani do dalszej edukacji lub pracy zawodowej. W Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorlicach panuje przyjazna atmosfera, a kadra pedagogiczna dba o rozwój intelektualny i osobowościowy swoich uczniów. Szkoła stawia również duży nacisk na rozwijanie umiejętności praktycznych, dlatego często organizowane są warsztaty, praktyki zawodowe oraz wycieczki edukacyjne. Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - dokładny adres Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach mieści się przy ulicy Ariańskiej 3, w Gorlicach, kod pocztowy: 38-300. Placówka znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim. Budynek szkoły jest nowoczesny i przystosowany do potrzeb uczniów, co sprzyja komfortowi nauki. Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - dane kontaktowe Jeśli chcesz skontaktować się ze Zespołem Szkół Ekonomicznych w Gorlicach, możesz zadzwonić pod numer telefonu: 183535704 lub wysłać e-mail na adres: 18353570

4. Więcej informacji o placówce znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej szkoły: www.zse.gorlice.pl. Tam również można znaleźć aktualne informacje dotyczące rekrutacji, planu lekcji oraz wydarzeń szkolnych.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - dodatkowe informacje Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach posiada numer identyfikacyjny 00023935600000. Jest to szkoła publiczna, która jest częścią Powiatu ziemskiego. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród lokalnej społeczności i regularnie odnosi sukcesy w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Szkoła oferuje uczniom szeroki wybór kierunków nauczania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie i rozwijać swoje zainteresowania.

Mapa