Zabrzańskie Uzupełniające Technikum Dla Dorosłych


Najważniejsze informacje - Zabrzańskie Uzupełniające Technikum Dla Dorosłych

Adres Zabrzańskie Uzupełniające Technikum Dla Dorosłych

Piłsudskiego 29
Miejscowość Zabrze
Kod pocztowy 41-800
Gmina miasto Zabrze
Powiat Zabrze
Województwo śląskie
Typ Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Regon 27816266100094
Organ prowadzący Zakład Videotechniki Filmowej VSV

Zabrzańskie Uzupełniające Technikum Dla Dorosłych mieści się w miejscowości Zabrze pod adresem Piłsudskiego 29. Telefon do technikum to 322763345. Techniczna szkoła ponadgimnazjalna znajduje się na terenie gminy Zabrze, powiat Zabrze , województwo śląskie. Organem nadzorującym jest osoba fizyczna - pracodawca. Serwis www technicznej szkoły ponadgimnazjalnej znajdziemy pod adresem www.szkolydladoroslych.com. Szkoła średnia o profilu technicznym znajduje się w rejestrze pod numerem 27816266100094. Jednostka rejestrująca dla Zabrzańskie Uzupełniające Technikum Dla Dorosłych to miasto na prawach powiatu.

Kursant szkoły średniej technicznej ma obowiązkowo do wyboru dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym, które wiążą się ze zdobywanymi kompetencjami zawodowymi. Jednym z tych przedmiotów musi być: matematyka, biologia, geografia, fizyka lub chemia. Przedmioty na poziomie podstawowym są nauczane w klasach I i II. Ukończenie czteroletniego technikum umożliwia zdobycie dokumentu potwierdzającego umiejętności zawodowe po zdaniu stosownego egzaminu zawodowego, jak również uzyskanie świadectwa maturalnego po zdaniu egzaminu maturalnego.

Powiat zabrze ma zarejestrowane 18 szkoł technicznych, a województwo śląskie - 381. Na 2112 uczniów w powiecie przypada 18 innych szkół średnich o profilu technicznym (117,33 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 169,63 (64630 wychowanków na 381 placówek).

Mapa