Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "siódemka"`


Najważniejsze informacje - Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka"`

Adres Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka"`

Towarowa 1
Miejscowość Mysłowice
Kod pocztowy 41-400
Gmina miasto Mysłowice
Powiat Mysłowice
Województwo śląskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "Siódemka"`

323089777
Regon 24191558900182
Organ prowadzący FAM Sp. z o.o.

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "siódemka"` mieści się w miejscowości Mysłowice pod adresem Towarowa 1. Numer tel. do liceum to 323089777. Numer faksu: 323089777. Liceum funkcjonuje na terenie gminy Mysłowice, powiat Mysłowice , województwo śląskie. Organem nadzorującym jest spółka prawa handlowego. Serwis www szkoły licealnej można znaleźć pod adresem www.ce7.pl. Liceum znajduje się w rejestrze pod numerem 24191558900182. Jednostka rejestracyjna dla Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Centrum Edukacji "siódemka"` to miasto na prawach powiatu.

Gimnazjaliści po zakończeniu edukacji w trzyletnim gimnazjum mogą wybierać pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby podjąć naukę w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do egzaminu gimnazjalnego. Teraz profile w liceach ogólnokształcących dają możliwość nauki przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość waha się od 0 do 4 przedmiotów). Są także klasy dwujęzyczne, w których dane przedmioty wykładane są w języku obcym. Wychowankowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do matury dwujęzycznej. Po ukończeniu szkoły, licealista może podjąć naukę w szkole policealnej lub na uczelni wyższej (wymagana jest zdana matura). Wychowanek, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie posiadał wykształcenie średnie.

Powiat mysłowice ma zarejestrowane 8 liceów, a województwo śląskie - 681. Na 741 uczniów w powiecie przypada 8 innych licealnych szkół średnich (92,63 na placówkę), a średnia w województwie to 90,85 (61866 uczniów na 681 placówek).

Mapa

liceum