Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie.


Najważniejsze informacje - Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

Adres Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

Aleje 1go Maja 15
Miejscowość Konin
Kod pocztowy 62-510
Gmina miasto Konin
Powiat Konin
Województwo wielkopolskie
Typ Liceum ogólnokształcące
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

632205181
Regon 10130277000350
Organ prowadzący EuropejskieCentrumKształcenia "PASCAL" sp.zoo,sp.k

Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie. znajduje się w miejscowości Konin pod adresem Aleje 1go Maja 15. Numer tel. do szkoły to 632205181. Szkoła licealna ma lokalizację na terytorium gminy Konin, powiat Konin , województwo wielkopolskie. Organem nadzorującym jest spółka prawa handlowego. Witrynę internetową szkoły licealnej można znaleźć pod adresem www.pascal.edu.pl. Liceum znajduje się w rejestrze pod numerem 10130277000350. Instytucja rejestracyjna dla Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie. to miasto na prawach powiatu.

Gimnazjaliści po zakończeniu edukacji w trwającej trzy lata szkole gimnazjalnej mają możliwość wyboru pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby uczyć się w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do gimnazjalnego sprawdzianu umiejętności. Teraz profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają naukę przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość waha się od 0 do 4 przedmiotów). Istnieją również klasy dwujęzyczne, gdzie niektóre przedmioty wykładane są w języku obcym. Wychowankowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do dwujęzycznego egzaminu dojrzałości. Po ukończeniu szkoły, licealista ma możliwość podjęcia nauki w szkole policealnej lub w szkole wyższej (wymagany jest zdany egzamin maturalny). Absolwent, który ukończy liceum ogólnokształcące, ma wykształcenie średnie.

Powiat konin ma zarejestrowane 30 liceów, a województwo wielkopolskie - 554. Na 3257 uczniów w powiecie przypada 30 innych szkół licealnych (108,57 na placówkę), a średnia w województwie to 96,14 (53259 wychowanków w wieku licealnym na 554 placówek).

Mapa