Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie.


Najważniejsze informacje - Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

Adres Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

Aleje 1go Maja 15
Miejscowość Konin
Kod pocztowy 62-510
Gmina miasto Konin
Powiat Konin
Województwo wielkopolskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "Pascal" W Koninie.

632205181
Regon 10130277000343
Organ prowadzący Europejskie Centrum Kształcenia "PASCAL"Sp.zoo,s.k

Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie. znajduje się w miejscowości Konin pod adresem Aleje 1go Maja 15. Nr tel. do szkoły to 632205181. Liceum znajduje się na obszarze gminy Konin, powiat Konin , województwo wielkopolskie. Organem nadzorującym jest spółka prawa handlowego. Serwis www szkoły licealnej odwiedzimy pod adresem pascal.edu.pl. Liceum funkcjonuje w rejestrze pod numerem 10130277000343. Instytucja rejestrująca] dla Dwuletnie Uzupełniajace Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych "pascal" W Koninie. to miasto na prawach powiatu.

Wychowankowie gimnazjum po zakończeniu edukacji w trzyletnim gimnazjum mogą wybierać pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby uczyć się w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do gimnazjalnego sprawdzianu umiejętności. Obecnie profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają kształcenie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (liczba wynosi od 0 do 4 przedmiotów). Są również klasy dwujęzyczne, gdzie wybrane przedmioty nauczane są w języku obcym. Wychowankowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do matury dwujęzycznej. Po ukończeniu liceum, licealista może podjąć naukę w szkole policealnej lub na uniwersytecie (wymagana jest zdana matura). Uczeń, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie miał wykształcenie średnie.

Powiat konin ma zarejestrowane 30 liceów, a województwo wielkopolskie - 554. Na 3257 uczniów w powiecie przypada 30 innych licealnych szkół średnich (108,57 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 96,14 (53259 uczniów na 554 placówek).

Mapa

liceum