Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-hotelarskich Dla Dorosłych -zaoczny


Najważniejsze informacje - Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Dla Dorosłych -Zaoczny

Adres Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Dla Dorosłych -Zaoczny

Poznańska 6/8
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-680
Gmina miasto Warszawa
Powiat Warszawa
Województwo mazowieckie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Dla Dorosłych -Zaoczny

226224664
Strona
Regon 01242822000000
Organ prowadzący Jerzy Ligman

1. Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny - opis placówki

Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny to renomowana placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości kształcenie w branży gastronomiczno-hotelarskiej dla osób dorosłych. Nasza szkoła zapewnia kompleksową naukę, przygotowując uczestników do pracy w hotelach, restauracjach, czy też innych obiektach gastronomicznych. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania oraz doświadczonym nauczycielom, nasi absolwenci posiadają solidne podstawy teoretyczne i praktyczne, które umożliwiają im rozwój zawodowy w branży.

2. Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny - dokładny adres

Nasza placówka znajduje się przy ulicy Poznańskiej 6/8, w Warszawie, kod pocztowy 00-680, województwo mazowieckie. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

3. Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny - dane kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej szkoły, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 22622466

4. Można również odwiedzić naszą stronę internetową www.szkolagastronomiczna.boo.pl, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty edukacyjnej oraz aktualne informacje dotyczące rekrutacji i kursów.

4. Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny - dodatkowe informacje Nasz Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych - Zaoczny posiada numer ewidencyjny 01242822000000 i jest prowadzony przez Jerzego Ligmana. Jesteśmy placówką niepubliczną, co oznacza, że nasza oferta edukacyjna jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestników. Zapewniamy profesjonalne podejście do nauczania oraz wsparcie w rozwoju zawodowym naszych uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych uczestników!

Mapa