Akademia Młodych Odkrywców "elf" Katarzyna Cel, Ryszard Wesołowski S.c.


Najważniejsze informacje - Akademia Młodych Odkrywców "Elf" Katarzyna Cel, Ryszard Wesołowski S.c.

Adres Akademia Młodych Odkrywców "Elf" Katarzyna Cel, Ryszard Wesołowski S.c.

KAMIENICKA 11
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300
Gmina miasto Bielsko-Biała
Powiat Bielsko-Biała
Województwo śląskie
Typ Przedszkole
Uprawnienia niepubliczna
Regon 24088377500000
Organ prowadzący Akademia Młodych Odkrywców "Elf" s.c.

Akademia Młodych Odkrywców "elf" Katarzyna Cel, Ryszard Wesołowski S.c. mieści się w miejscowości Bielsko-Biała pod adresem KAMIENICKA 11. Przedszkole działa na terenie gminy Bielsko-Biała, powiat Bielsko-Biała , województwo śląskie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Stronę internetową placówki przedszkolnej można odwiedzić pod adresem www.przedszkoleelf.pl. Jednostka przedszkolna figuruje w rejestrze pod numerem 24088377500000. Instytucja rejestrująca] dla Akademia Młodych Odkrywców "elf" Katarzyna Cel, Ryszard Wesołowski S.c. to miasto na prawach powiatu.

Do przedszkola kwalifikują się wychowankowie w wieku od trzeciego do szóstego roku życia, a w szczególnych okolicznościach od 2 1/2 roku. Dzieci 5-letnie i 6-letnie są objęte obowiązkowym wychowaniem przedszkolnym. Oddziały kształcenia przedszkolnego do których chodzą dzieci 5 i 6-letnie nazywa się zerówkami. Oprócz przedszkoli istnieją także oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, punkty przedszkolne i zespoły wychowania przedszkolnego. Dwie ostatnie postacie wychowania przedszkolnego przygotowane są dla niewielkich grup dzieci i tworzone są w miejscach odległych od przedszkoli i szkół podstawowych.

Powiat bielsko-biała ma zarejestrowane 67 przedszkoli, a województwo śląskie - 1394. Na 4422 uczniów w powiecie przypada 67 innych przedszkoli (66 na placówkę), natomiast średnia w województwie to 83,37 (116215 dzieci w wieku przedszkolnym na 1394 placówek).

Mapa

przedszkole