Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Olszynach


Najważniejsze informacje - Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Olszynach

Patron im. Generała Stanisława Maczka

Adres Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Olszynach

57
Miejscowość Olszyny
Kod pocztowy 32-831
Gmina Wojnicz
Powiat tarnowski
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum W Olszynach

146791202
Strona
Regon 85271929500000
Organ prowadzący Gmina

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach to placówka o długiej tradycji i wysokim poziomie nauczania. Szkoła znajduje się w malowniczej miejscowości Olszyny, położonej w województwie małopolskim, niedaleko Tarnowa.

1. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach - opis placówki

Szkoła oferuje kompleksową edukację dla uczniów w wieku szkolnym. Posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne, sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne oraz pracownie komputerowe. Nauczyciele to wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o rozwój intelektualny i emocjonalny uczniów. Szkoła organizuje liczne zajęcia dodatkowe, konkursy, wyjazdy edukacyjne oraz imprezy kulturalne, które wzbogacają program nauczania.

2. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach - dokładny adres

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach mieści się pod adresem: 57, Olszyny, 32-831, Tarnowski, województwo małopolskie. Lokalizacja szkoły pozwala na łatwy dojazd zarówno dla uczniów z samej miejscowości, jak i z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze szkołą, można dzwonić pod numer telefonu: 146791202 lub wysłać e-mail na adres: 146791202@zspig_olszyny.republika.pl. Dodatkowo, na stronie internetowej szkoły www.zspig_olszyny.republika.pl można znaleźć informacje o aktualnościach, wydarzeniach oraz planie zajęć.

4. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach - dodatkowe informacje

Szkoła Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach jest placówką publiczną, działającą przy wsparciu Gminy. Dzięki temu uczniowie mają zapewnione odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Szkoła posiada również własną stołówkę, w której serwowane są zdrowe i smaczne posiłki dla uczniów. Dodatkowo, szkoła współpracuje z lokalnymi instytucjami kulturalnymi i sportowymi, co pozwala na rozwijanie zainteresowań uczniów poza programem nauczania. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach to miejsce, w którym nauka przeplata się z przyjaźnią i współpracą. Dbałość o rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny uczniów sprawia, że szkoła cieszy się uznaniem wśród rodziców i uczniów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i zainteresowania, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach jest doskonałym wyborem.

Mapa