Zespół Szkół Zawodowych W Pasłęku


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Zawodowych W Pasłęku

Adres Zespół Szkół Zawodowych W Pasłęku

Westerplatte 20
Miejscowość Pasłęk
Kod pocztowy 14-400
Gmina Pasłęk
Powiat elbląski
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Zawodowych W Pasłęku

552484866
Strona
Regon 17027249400000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku - opis placówki

Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w różnych zawodach. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z dbałości o rozwój osobisty i zawodowy swoich uczniów. Placówka oferuje szeroki wybór kierunków kształcenia, dostosowanych do potrzeb rynku pracy, co zwiększa szanse absolwentów na znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone pracownie specjalistyczne, które umożliwiają praktyczne zdobywanie umiejętności. Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku to także miejsce, gdzie młodzież może rozwijać swoje pasje i zainteresowania, biorąc udział w różnorodnych kołach zainteresowań, projektach edukacyjnych czy konkursach.

2. Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku - dokładny adres

Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku znajduje się w północnej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim. Dokładny adres placówki to: ulica Westerplatte 20, 14-400 Pasłęk. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Pasłęka, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Zawodowych w Pasłęku mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem: 552484866. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu: 552484866. Dodatkowo, na stronie internetowej zszpaslek.edupage.org można znaleźć więcej informacji o szkole, jej ofercie edukacyjnej, a także aktualnościach i wydarzeniach.

4. Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 17027249400000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. W Zespole Szkół Zawodowych w Pasłęku każdy uczeń ma szansę na zdobycie solidnego wykształcenia i przygotowanie do wykonywania wybranego zawodu. Placówka stawia na praktyczne kształcenie, które daje realne umiejętności i kompetencje, niezbędne na rynku pracy.

Mapa