Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum I Liceum Akademickie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum I Liceum Akademickie

Adres Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum I Liceum Akademickie

Szosa Chełmińska 83
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Gmina miasto Toruń
Powiat Toruń
Województwo kujawsko-pomorskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum I Liceum Akademickie

566555560
Strona
Regon 87062387100000
Organ prowadzący Uniwersytet Mikołaja Kopernika

1. Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie - opis placówki

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w Toruniu, województwo kujawsko-pomorskie. Szkoła ta cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców, dzięki wysokiemu poziomowi nauczania oraz bogatej ofercie edukacyjnej. Gimnazjum i Liceum Akademickie to miejsce, gdzie uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji, zdobywania wiedzy oraz rozwijania umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości. Szkoła stawia na nowoczesne metody nauczania, wykorzystując nowoczesne technologie i narzędzia edukacyjne.

2. Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie - dokładny adres

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie mieści się przy Szosie Chełmińskiej 83 w Toruniu, kod pocztowy 87-100. To dogodna lokalizacja, łatwo dostępna zarówno dla uczniów mieszkających w mieście, jak i spoza niego.

3. Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie, można dzwonić pod numery telefonów: 566555560, 566555253. Dodatkowo, na oficjalnej stronie internetowej szkoły www.gimakad.torun.pl można znaleźć wszelkie informacje dotyczące rekrutacji, planu lekcji, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z nauczycielami.

4. Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana przez państwo. Szkoła ta współpracuje blisko z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, co daje uczniom możliwość korzystania z dodatkowych zajęć, wykładów i warsztatów prowadzonych przez wykładowców akademickich. To doskonała okazja dla młodych ludzi, aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się intelektualnie.

Mapa