Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

Adres Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

Częstochowska 99
Miejscowość Kalisz
Kod pocztowy 62-800
Gmina miasto Kalisz
Powiat Kalisz
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych

627533950
Strona
Regon 00003719600000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych - opis placówki

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w zakresie techniki i elektroniki. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a jej absolwenci cieszą się uznaniem na rynku pracy. Placówka oferuje szeroki wachlarz kierunków kształcenia, dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym laboratoria techniczne i elektroniczne, pracownie komputerowe oraz bibliotekę z bogatym zasobem literatury branżowej. Nauczyciele to doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc przekazywać uczniom najnowszą wiedzę.

2. Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych - dokładny adres

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Dokładny adres placówki to: Częstochowska 99, 62-800 Kalisz. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Kalisza, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Techniczno - Elektronicznych mogą skontaktować się z placówką telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 627533950, a numer faksu to 627533960. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje o placówce, jej ofercie edukacyjnej oraz aktualnościach. Adres strony to: http://www.zst.kalisz.pl.

4. Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych jest placówką publiczną, podlegającą Miastu na prawach powiatu. Numer identyfikacyjny szkoły to 00003719600000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Placówka prowadzi intensywną działalność pozalekcyjną, organizując różnego rodzaju konkursy, olimpiady, warsztaty oraz wyjazdy edukacyjne. Szkoła współpracuje również z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami, co umożliwia uczniom zdobywanie praktycznych umiejętności i doświadczeń zawodowych. Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych to miejsce, które nie tylko kształci, ale również inspiruje i motywuje do ciągłego rozwoju. To tutaj młodzież ma szansę odkryć swoje pasje i talenty, a także zdobyć solidne podstawy do dalszej edukacji i rozwoju zawodowego.

Mapa