Zespół Szkół Publicznych Nr 4


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Publicznych Nr 4

Patron Maria Curie Skłodowska

Adres Zespół Szkół Publicznych Nr 4

Książęca 147
Miejscowość Skarżysko-Kamienna
Kod pocztowy 26-110
Gmina miasto Skarżysko-Kamienna
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Publicznych Nr 4

412512925
Strona
Regon 29290702100000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół Publicznych Nr 4 - opis placówki

Zespół Szkół Publicznych Nr 4 to placówka oświatowa, która znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty edukacyjnej, która jest dostosowana do różnorodnych potrzeb i zainteresowań uczniów. W skład Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 wchodzą szkoły różnych typów, co umożliwia uczniom kontynuację nauki na różnych etapach edukacyjnych. Placówka jest wyposażona w nowoczesne sale lekcyjne, pracownie komputerowe, a także w bibliotekę z bogatym zasobem książek. Szkoła posiada również własną salę gimnastyczną, boisko sportowe oraz plac zabaw dla najmłodszych uczniów. Wszystkie te elementy tworzą doskonałe warunki do nauki i rozwoju.

2. Zespół Szkół Publicznych Nr 4 - dokładny adres

Zespół Szkół Publicznych Nr 4 znajduje się pod adresem Książęca 147, Skarżysko-Kamienna, 26-110. Szkoła jest zlokalizowana w powiecie skarżyskim, w województwie świętokrzyskim. Lokalizacja placówki jest dogodna zarówno dla uczniów mieszkających w Skarżysku-Kamiennej, jak i dla tych, którzy dojeżdżają do szkoły z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Publicznych Nr 4 - dane kontaktowe

Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania Zespołu Szkół Publicznych Nr 4 można kierować pod numer telefonu 412512925. Szkoła jest również dostępna pod tym samym numerem faksu. Dodatkowo, placówka posiada stronę internetową zsp4-sko.edupage.org, na której można znaleźć najważniejsze informacje o szkole, aktualności, a także dane kontaktowe do poszczególnych nauczycieli i pracowników administracji szkolnej.

4. Zespół Szkół Publicznych Nr 4 - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Publicznych Nr 4 jest placówką publiczną, która działa pod numerem REGON 29290702100000. Szkoła jest podmiotem gminnym, co oznacza, że jest finansowana z budżetu gminy Skarżysko-Kamienna. Placówka jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Szkoła oferuje również możliwość korzystania z bezpłatnych podręczników oraz programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Mapa