Zespół Szkół Publicznych Nr 1


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Publicznych Nr 1

Adres Zespół Szkół Publicznych Nr 1

Sezamkowa 23
Miejscowość Skarżysko-Kamienna
Kod pocztowy 26-110
Gmina miasto Skarżysko-Kamienna
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Publicznych Nr 1

412525632
Strona
Regon 29289213000000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - opis placówki

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 to placówka oświatowa, która jest jednym z najważniejszych punktów na edukacyjnej mapie Skarżyska-Kamiennej. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Wśród nich znajdują się kółka zainteresowań, zajęcia sportowe, artystyczne, a także różnego rodzaju warsztaty i kursy. Placówka składa się z kilku budynków, w których mieszczą się sale lekcyjne, pracownie specjalistyczne, biblioteka, sala gimnastyczna, a także boisko sportowe. Szkoła jest dobrze wyposażona - uczniowie mają dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych, a także do komputerów z dostępem do Internetu. Zespół Szkół Publicznych Nr 1 to miejsce, które stawia na rozwój każdego ucznia. Nauczyciele dbają o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje i talenty, a także zdobywać nowe umiejętności. Szkoła jest otwarta na potrzeby uczniów i ich rodziców, stawiając na dialog i współpracę.

2. Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - dokładny adres

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Dokładny adres placówki to: Sezamkowa 23, 26-110 Skarżysko-Kamienna. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy, co sprzyja nauce i wypoczynkowi. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dojazd do szkoły.

3. Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - dane kontaktowe

Jeżeli chcesz skontaktować się ze Związkiem Szkół Publicznych Nr 1, możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 412525632, a numer faksu to 412528033. Możesz także odwiedzić stronę internetową szkoły, na której znajdziesz wiele przydatnych informacji. Adres strony to www.zspnr1skarzysko.end.pl.

4. Zespół Szkół Publicznych Nr 1 - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 jest placówką publiczną, która działa pod numerem REGON 29289213000000. Szkoła jest podległa Gminie Skarżysko-Kamienna. Placówka jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Szkoła oferuje naukę na poziomie podstawowym i gimnazjalnym, a także prowadzi klasy o profilu sportowym i artystycznym.

Mapa