Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Patron im.Henryka Sienkiewicza

Adres Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sikorskiego 36
Miejscowość Trzcianka
Kod pocztowy 64-980
Gmina Trzcianka
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

672163287
Strona
Regon 00077855000000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - opis placówki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzciance to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres kierunków kształcenia, dostosowanych do potrzeb i zainteresowań młodzieży. Szkoła jest miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszego kształcenia i wejścia na rynek pracy. Placówka posiada dobrze wyposażone pracownie, w tym laboratoria chemiczne, biologiczne, fizyczne, sale komputerowe, a także warsztaty do nauki zawodów technicznych. Szkoła prowadzi również różnorodne koła zainteresowań, kluby sportowe i organizuje liczne wyjazdy edukacyjne. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzciance to miejsce, które stawia na rozwój każdego ucznia, dba o jego indywidualne potrzeby i talenty. Szkoła jest otwarta na innowacje, wprowadza nowoczesne metody nauczania, a także korzysta z najnowszych osiągnięć technologii edukacyjnej.

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - dokładny adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych znajduje się w Trzciance, w województwie wielkopolskim. Dokładny adres placówki to: ul. Sikorskiego 36, 64-980 Trzcianka, powiat czarnkowsko-trzcianecki. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Trzcianki, jak i okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - dane kontaktowe

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej szkole, skontaktować się z dyrekcją lub nauczycielami, zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu: 672163287. Jesteśmy również dostępni pod tym samym numerem faksu. Więcej informacji o naszej szkole, jej ofercie edukacyjnej, zasadach rekrutacji, a także aktualnościach, znajdziesz na naszej stronie internetowej: zsp.trzcianka.com.pl.

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - dodatkowe informacje

Nasza szkoła jest placówką publiczną, prowadzoną przez powiat ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 00077855000000. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzciance to miejsce, które stawia na jakość edukacji, rozwój młodzieży i przygotowanie jej do wyzwań przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych uczniów!

Mapa