Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna


Najważniejsze informacje - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Adres Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Fabryczna 1
Miejscowość Trzcianka
Kod pocztowy 64-980
Gmina Trzcianka
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Województwo wielkopolskie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

672163583
Strona
Regon 00123869500010
Organ prowadzący Powiat ziemski

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - opis placówki Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Trzciance to miejsce, które oferuje kompleksową pomoc psychologiczną i pedagogiczną dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Placówka ta zajmuje się diagnozą, terapią oraz wsparciem osób z różnymi trudnościami emocjonalnymi, behawioralnymi oraz edukacyjnymi. Zespół specjalistów składający się z psychologów, pedagogów, terapeutów oraz innych profesjonalistów pracuje w Poradni, aby zapewnić skuteczną i indywidualnie dostosowaną pomoc dla każdego pacjenta. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - dokładny adres Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajduje się pod adresem Fabryczna 1 w Trzciance, kod pocztowy 64-980. Placówka ta mieści się w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim. Dogodna lokalizacja oraz łatwy dostęp sprawiają, że Poradnia jest łatwo dostępna dla mieszkańców Trzcianki oraz okolicznych miejscowości. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - dane kontaktowe Aby skontaktować się z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Trzciance, można zadzwonić pod numer telefonu 67216358

3. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości e-mail na adres: [email protected]. Dodatkowo, na stronie internetowej www.poradnia.trzcianka.com.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty placówki oraz kontaktować się z pracownikami poprzez formularz kontaktowy.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - dodatkowe informacje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Trzciance posiada numer identyfikacji podatkowej 00123869500010. Jest to placówka publiczna, która współpracuje z Powiatem ziemskim oraz innymi instytucjami publicznymi w celu zapewnienia kompleksowej opieki psychologiczno-pedagogicznej dla mieszkańców regionu. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu specjalistów, Poradnia oferuje wysokiej jakości usługi dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego i rozwoju edukacyjnego.

Mapa